MSC400SMA330B4N
DigiKey raktári szám
150-MSC400SMA330B4N-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSC400SMA330B4N
Leírás
MOSFET SIC 3300V 400 MOHM TO-247
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 3300 V 11A (Tc) 131W (Tc) Furatszerelt TO-247-4
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,97V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
37 nC @ 20 V
Csomagolás
Csőtár
Ugs (Max)
+23V, -10V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
579 pF @ 2400 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
131W (Tc)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
3300 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-247-4
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
20V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
520mohm / 5A, 20V