MSC080SMA330B4N
DigiKey raktári szám
150-MSC080SMA330B4N-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSC080SMA330B4N
Leírás
MOSFET SIC 3300V 80 MOHM TO-247-
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 3300 V 41A (Tc) 381W (Tc) Furatszerelt TO-247-4
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
105mohm / 30A, 20V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
2,97V / 3mA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
55 nC @ 20 V
Csomagolás
Csőtár
Ugs (Max)
+23V, -10V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
3462 pF @ 2400 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
381W (Tc)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
3300 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-247-4
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
20V