MSC025SMA330B4N
DigiKey raktári szám
150-MSC025SMA330B4N-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MSC025SMA330B4N
Leírás
MOSFET SIC 3300V 25 MOHM TO-247-
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 3300 V 106A (Tc) 800W (Ta) Furatszerelt TO-247-4
EDA / CAD modellek
MSC025SMA330B4N modellek
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
31mohm / 40A, 20V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 7mA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
410 nC @ 20 V
Csomagolás
Csőtár
Ugs (Max)
+23V, -10V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
7080 pF @ 2400 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
800W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
3300 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-247-4
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
18V, 20V