MIC5232-1.8YD5-TR megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Rochester Electronics, LLC
Raktáron: 10 003
Adatlap
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 10mA TSOT-23-5
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
MIC5232-1.8YD5-TR
DigiKey raktári szám
MIC5232-1.8YD5-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC5232-1.8YD5-TR
Leírás
IC REG LIN 1.8V 10MA TSOT-23-5
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
MIC5232-1.8YD5-TR modellek
Nyugalmi áram (Iq)
3 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
PSRR
55dB ~ 35dB (10Hz ~ 1kHz)
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
fordított polaritás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
7V
Tokozás
SOT-23-5 vékony, TSOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Gyártói tokozás
TSOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,3V / 10mA