AP7331-18WG-7 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Microchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA SOT-25
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Diodes Low Dropout Regulators | Digi-Key Daily
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
AP7331-18WG-7
DigiKey raktári szám
AP7331-18WG-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
AP7331-18WG-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
AP7331-18WG-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AP7331-18WG-7
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT-25
Gyártói standard átfutási idő
36 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
AP7331-18WG-7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
75 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
85 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB (100Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V