MIC5232-1.8YD5
DigiKey raktári szám
2156-MIC5232-1.8YD5-ND
Gyártó
Micrel Inc.
Gyártói cikkszám
MIC5232-1.8YD5
Leírás
IC REG LIN 1.8V 10MA TSOT-23-5
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 10mA TSOT-23-5
EDA / CAD modellek
MIC5232-1.8YD5 modellek
Nyugalmi áram (Iq)
3 µA
Csomagolás
Ömlesztve
PSRR
55dB ~ 35dB (10Hz ~ 1kHz)
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
fordított polaritás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
7V
Tokozás
SOT-23-5 vékony, TSOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V
Gyártói tokozás
TSOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,3V / 10mA