MIC37100-3.3WS
DigiKey raktári szám
576-1163-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC37100-3.3WS
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A SOT-223-3
EDA / CAD modellek
MIC37100-3.3WS modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
0,5V / 1A
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Gyártói tokozás
SOT-223-3
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Alap típusszám
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V