MIC37100-1.8WS
DigiKey raktári szám
576-1756-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MIC37100-1.8WS
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT-223-3
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A SOT-223-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MIC37100-1.8WS modellek
Kategória
Dropout feszültség (max.)
0,5V / 1A
Gyrt.
Kimeneti áram
Csomagolás
Csőtár
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimeneti polaritás
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Szabályozók száma
1
Gyártói tokozás
SOT-223-3
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Alap típusszám
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V