DSC6101ML3B-014.7456T nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Microchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
Microchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
14.7456 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,71V ~ 3,63V Engedélyezés/letiltás 4-VFLGA
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Microchip Technology MEMS and Crystal Oscillator Solutions PIO | DigiKey
DSC6101ML3B-014.7456T
DigiKey raktári szám
150-DSC6101ML3B-014.7456T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSC6101ML3B-014.7456T
Leírás
MEMS OSC ULP LVCMOS -40C-105C 20
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Tápfeszültség
1,71V ~ 3,63V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Max. üzemi áram
3mA (tipikus)
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,89mm)