DSA6101ML3B-014.7456TVAO megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Microchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
14.7456 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,71V ~ 3,63V Engedélyezés/letiltás 4-VFLGA
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DSA6101ML3B-014.7456TVAO
DigiKey raktári szám
150-DSA6101ML3B-014.7456TVAOTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSA6101ML3B-014.7456TVAO
Leírás
MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-105C
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Sorozat
Max. üzemi áram
3mA (tipikus)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
4-VFLGA
Típus
Gyártói tokozás
4-VFLGA (2×1,6)
Frekvencia
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,89mm)
Tápfeszültség
1,71V ~ 3,63V