IXFH150N30X3
DigiKey raktári szám
238-IXFH150N30X3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IXFH150N30X3
Leírás
MOSFET N-CH 300V 150A TO247
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 300 V 150A (Tc) 890W (Ta) Furatszerelt TO-247 (IXTH)
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4,5V / 4mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
177 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
13100 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
890W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
300 V
Gyártói tokozás
TO-247 (IXTH)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
8,3mohm / 75A, 10V