25LC040AXT-I/ST megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Microchip Technology
Raktáron: 58
Adatlap
Similar
Microchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Raktáron: 0
Raktáron: 286
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
onsemi
EEPROM Memória IC 4Kbit SPI 10 MHz 8-TSSOP
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
25LC040AXT-I/ST
DigiKey raktári szám
25LC040AXT-I/ST-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
25LC040AXT-I/ST
Leírás
IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ 8TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
25LC040AXT-I/ST modellek
Órajelfrekvencia
10 MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tápfeszültség
2,5V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)