25LC040AT-I/ST
DigiKey raktári szám
25LC040AT-I/STTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
25LC040AT-I/STCT-ND - Vágott szalag (CT)
25LC040AT-I/STDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
25LC040AT-I/ST
Leírás
IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ 8TSSOP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EEPROM Memória IC 4Kbit SPI 10 MHz 8-TSSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
25LC040AT-I/ST modellek
Kategória
Memória interfész
SPI
Gyrt.
Órajelfrekvencia
10 MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Írási ciklusidő (szó, lap)
5ms
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
2,5V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)