BR25040-10TU-1.8 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Microchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Microchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
onsemi
STMicroelectronics
STMicroelectronics
Raktáron: 2
Renesas Electronics Corporation
Raktáron: 250
onsemi
EEPROM Memória IC 4Kbit SPI 3 MHz 8-TSSOP-B
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BR25040-10TU-1.8
DigiKey raktári szám
BR25040-10TU-1.8-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BR25040-10TU-1.8
Leírás
IC EEPROM 4KBIT SPI 3MHZ 8TSSOP
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Memória interfész
SPI
Gyrt.
Órajelfrekvencia
3 MHz
Írási ciklusidő (szó, lap)
5ms
Alkatrész státusza
Elavult
Tápfeszültség
1,8V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)