SDR-480-24
DigiKey raktári szám
1866-1083-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDR-480-24
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 20A
EDA / CAD modellek
SDR-480-24 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
20A
Teljesítmény (Watt)
480W
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Hatásfok
94%
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
90 ~ 264VAC
Méretek
5,06" H. x 3,37" Sz. x 4,93" M. (128,5mm x 85,5mm x 125,2mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
127V
Tanúsítvány
CB, CE, cULus, TUV
Bemeneti DC feszültség (max.)
370V
Feszültség - 1. kimenet
24V