V60MLA1210NH
DigiKey raktári szám
F3830TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F3830CT-ND - Vágott szalag (CT)
F3830DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
V60MLA1210NH
Leírás
VARISTOR 75V 250A 1210
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
75 V 250 A Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt, MLCV 1210 (3225 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
V60MLA1210NH modellek
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
83 V
Gyártó
Littelfuse Inc.
Lökőáram
250 A
Sorozat
Energia
1,5J
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Áramkörök száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
440 pF @ 1 MHz
Max. AC feszültség
50 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Max. DC feszültség
60 V
Rögzítés módja
Felületszerelt, MLCV
Varisztor feszültség (min.)
67 V
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Varisztor feszültség (tip.)
75 V