ZV40K1210251NIR1
DigiKey raktári szám
118-ZV40K1210251NIR1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-ZV40K1210251NIR1CT-ND - Vágott szalag (CT)
118-ZV40K1210251NIR1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZV40K1210251NIR1
Leírás
VARISTOR 68V 250A 1210
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
68 V 250 A Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt, MLCV 1210 (3225 metrikus)
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
74.8 V
Gyártó
Bourns Inc.
Lökőáram
250 A
Sorozat
Energia
2,4J
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Áramkörök száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
570 pF @ 1 kHz
Max. AC feszültség
40 V
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TA)
Max. DC feszültség
56 V
Rögzítés módja
Felületszerelt, MLCV
Varisztor feszültség (min.)
61.2 V
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Varisztor feszültség (tip.)
68 V