NTF3055-100T1G
DigiKey raktári szám
NTF3055-100T1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NTF3055-100T1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NTF3055-100T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NTF3055-100T1G
Leírás
MOSFET N-CH 60V 3A SOT223
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 60 V 3A (Ta) 1,3W (Ta) Felületszerelt SOT-223 (TO-261)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NTF3055-100T1G modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
22 nC @ 10 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
455 pF @ 25 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
1,3W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
SOT-223 (TO-261)
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
110mohm / 1,5A, 10V