TPSMF4L36A | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | TPSMF4L36A |
Leírás | TVS DIODE 36VWM 58.1VC SOD123F |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 58,1V bilincs 6,9A Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-123F |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Max. impulzusáram (10/1000µs) 6,9A |
Gyrt. | Teljesítmény elosztás 400W |
Ellenfeszültség (tip.) 36V | Tokozás SOD-123F |
Átütési feszültség (min.) 40V | Gyártói tokozás |
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp 58,1V | Alap típusszám |