TPSMB33CA-VR
DigiKey raktári szám
TPSMB33CA-VRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
TPSMB33CA-VRCT-ND - Vágott szalag (CT)
TPSMB33CA-VRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPSMB33CA-VR
Leírás
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA
Részletes leírás
53,3V bilincs 11,3A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AA (SMBJ)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
11,3A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
600W
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 175°C (TJ)
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
33V
Átütési feszültség (min.)
36,7V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
53,3V