AQ24CANFD-02HTG
DigiKey raktári szám
F10993TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F10993CT-ND - Vágott szalag (CT)
F10993DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AQ24CANFD-02HTG
Leírás
TVS DIODE 24VWM 50VC SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50V bilincs 3A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-23-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
AQ24CANFD-02HTG modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Teljesítmény elosztás
200W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Sorozat
Felhasználás
CAN
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / frekvencia
11,5pF / 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TA)
Típus
Zener
Típusjelölés
autóipar
Kétirányú csatornák
2
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
24V (max.)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Átütési feszültség (min.)
26,7V
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
50V
Gyártói tokozás
Max. impulzusáram (10/1000µs)
3A (8/20µs)