TPSMB33CA-VR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | TPSMB33CA-VR |
Leírás | TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AA |
Gyártói standard átfutási idő | 20 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 53,3V bilincs 11,3A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AA (SMBJ) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Max. impulzusáram (10/1000µs) 11,3A |
Gyrt. | Teljesítmény elosztás 600W |
Típus Zener | Minősítés AEC-Q101 |
Kétirányú csatornák 1 | Rögzítés módja Felületszerelt |
Ellenfeszültség (tip.) 33V | Tokozás DO-214AA, SMB |
Átütési feszültség (min.) 36,7V | Gyártói tokozás |
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp 53,3V |