SZ1SMA16CAT3G
DigiKey raktári szám
F11507TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F11507CT-ND - Vágott szalag (CT)
F11507DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZ1SMA16CAT3G
Leírás
TVS DIODE 16VWM 26VC SMA
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
26V bilincs 15,4A Ipp TVS dióda Felületszerelt SMA
Kategória
Teljesítmény elosztás
400W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Sorozat
Kapacitás / frekvencia
375pF / 1MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
16V
Tokozás
DO-214AC, SMA
Átütési feszültség (min.)
17,8V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
26V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
15,4A