SMAJ16CA-13-F
DigiKey raktári szám
SMAJ16CA-13FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMAJ16CA-13FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
SMAJ16CA-13FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ16CA-13-F
Leírás
TVS DIODE 16VWM 26VC SMA
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
26V bilincs 15,3A Ipp TVS dióda Felületszerelt SMA
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMAJ16CA-13-F modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
15,3A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
16V
Átütési feszültség (min.)
17,8V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
26V