SMCJ40CA
DigiKey raktári szám
SMCJ40CALFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMCJ40CALFCT-ND - Vágott szalag (CT)
SMCJ40CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMCJ40CA
Leírás
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
64,5V bilincs 23,3A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
EDA / CAD modellek
SMCJ40CA modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
23,3A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
40V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
44,4V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
64,5V