BZT52C12
DigiKey raktári szám
4878-BZT52C12TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4878-BZT52C12CT-ND - Vágott szalag (CT)
4878-BZT52C12DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZT52C12
Leírás
DIODE ZENER 12V 500MW SOD123F
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 12 V 500 mW ±5% Felületszerelt SOD-123F
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZT52C12 modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
35 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 9 V
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 150°C (TJ)
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOD-123F
Max. teljesítmény
500 mW