SMCJ36CA
DigiKey raktári szám
SMCJ36CALFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMCJ36CALFCT-ND - Vágott szalag (CT)
SMCJ36CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMCJ36CA
Leírás
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
58,1V bilincs 25,9A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMCJ36CA modellek
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
58,1V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
25,9A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Aktív
Felhasználás
univerzális
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
36V
Átütési feszültség (min.)
40V