SMBJ40CA
DigiKey raktári szám
SMBJ40CALFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMBJ40CALFCT-ND - Vágott szalag (CT)
SMBJ40CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMBJ40CA
Leírás
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
64,5V bilincs 9,3A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AA (SMBJ)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMBJ40CA modellek
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
64,5V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
9,3A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
600W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
40V
Tokozás
DO-214AA, SMB
Átütési feszültség (min.)
44,4V