SMBJ40CA-Q
DigiKey raktári szám
118-SMBJ40CA-QTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SMBJ40CA-QCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SMBJ40CA-QDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMBJ40CA-Q
Leírás
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
64,5V bilincs 9,3A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AA (SMB)
EDA / CAD modellek
SMBJ40CA-Q modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
600W
Felhasználás
telekommunikáció
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
40V
Átütési feszültség (min.)
44,4V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
64,5V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
9,3A