SMAJ36CA
DigiKey raktári szám
SMAJ36CALFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMAJ36CALFCT-ND - Vágott szalag (CT)
SMAJ36CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ36CA
Leírás
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
58,1V bilincs 6,9A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMAJ36CA modellek
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
58,1V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
6,9A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
400W
Felhasználás
univerzális
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
36V
Átütési feszültség (min.)
40V