EMCP101W222M1GV001T
DigiKey raktári szám
709-EMCP101W222M1GV001TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
709-EMCP101W222M1GV001TCT-ND - Vágott szalag (CT)
709-EMCP101W222M1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EMCP101W222M1GV001T
Leírás
CAP PASSTHRU 2200PF 100V 0603
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2200 pF Átvezető kondenzátor 100V 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EMCP101W222M1GV001T modellek
Kategória
Névleges feszültség
100V
Gyártó
Johanson Dielectrics Inc.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
X7R
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Típus
Pass Through
Méretek
0,064" H. x 0,035" Sz. (1,63mm x 0,89mm)
Kapacitás
2200 pF
Max. magasság
0,026" (0,65mm)
Tűrés
±20%