SMAJ30CA
DigiKey raktári szám
SMAJ30CALFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMAJ30CALFCT-ND - Vágott szalag (CT)
SMAJ30CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ30CA
Leírás
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
48,4V bilincs 8,3A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMAJ30CA modellek
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
48,4V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
8,3A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
400W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
30V
Tokozás
DO-214AC, SMA
Átütési feszültség (min.)
33,3V