SMAJ16CA
DigiKey raktári szám
SMAJ16CALFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMAJ16CALFCT-ND - Vágott szalag (CT)
SMAJ16CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ16CA
Leírás
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
26V bilincs 15,4A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMAJ16CA modellek
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
26V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
15,4A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
400W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
16V
Tokozás
DO-214AC, SMA
Átütési feszültség (min.)
17,8V