SMAJ12CA
DigiKey raktári szám
SMAJ12CALFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMAJ12CALFCT-ND - Vágott szalag (CT)
SMAJ12CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAJ12CA
Leírás
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
19,9V bilincs 20,1A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AC (SMA)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMAJ12CA modellek
Kategória
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
19,9V
Gyrt.
Max. impulzusáram (10/1000µs)
20,1A
Sorozat
Teljesítmény elosztás
400W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
12V
Tokozás
DO-214AC, SMA
Átütési feszültség (min.)
13,3V