NANOSMDC050F/13.2-2
DigiKey raktári szám
NANOSMDC050F/13.2-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NANOSMDC050F/13.2-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
NANOSMDC050F/13.2-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NANOSMDC050F/13.2-2
Leírás
PTC RESET FUSE 13.2V 500MA 1206
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 13,2V 500 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NANOSMDC050F/13.2-2 modellek
Kategória
Max. áram
100 A
Kioldási idő
100 ms
Sorozat
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
200 mOhms
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Max. feszültség
13,2V
Vastagság (max.)
0,029" (0,74mm)
Max. tartóáram (Ih)
500 mA
Tanúsítvány
CSA, TUV, UL
Kioldási áram (It)
1.1 A