ERFSN050082RZ
DigiKey raktári szám
5916-ERFSN050082RZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5916-ERFSN050082RZCT-ND - Vágott szalag (CT)
5916-ERFSN050082RZDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERFSN050082RZ
Leírás
1206/0.50AMP/08V/T&R/ROHS
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 8V 500 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
100 ms
Gyártó
Excel Cell Electronic Co., Ltd.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
150 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
700 mOhms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
1206 (3216 metrikus), konkáv
Max. feszültség
8V
Méretek
0,128" H. x 0,065" Sz. (3,25mm x 1,65mm)
Max. tartóáram (Ih)
500 mA
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)
Kioldási áram (It)
1 A
Tanúsítvány
cURus
Max. áram
100 A