1206L050/15YR
DigiKey raktári szám
F3733TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F3733CT-ND - Vágott szalag (CT)
F3733DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1206L050/15YR
Leírás
PTC RESET FUSE 15V 500MA 1206
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 15V 500 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1206L050/15YR modellek
Kategória
Kioldási idő
100 ms
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
150 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
750 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
15V
Méretek
0,126" H. x 0,065" Sz. (3,20mm x 1,65mm)
Max. tartóáram (Ih)
500 mA
Vastagság (max.)
0,030" (0,75mm)
Kioldási áram (It)
1 A
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
100 A