NANOSMDC050F/13.2-2
DigiKey raktári szám
NANOSMDC050F/13.2-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NANOSMDC050F/13.2-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
NANOSMDC050F/13.2-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NANOSMDC050F/13.2-2
Leírás
PTC RESET FUSE 13.2V 500MA 1206
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 13,2V 500 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NANOSMDC050F/13.2-2 modellek
Kategória
Max. áram
100 A
Gyártó
Littelfuse Inc.
Kioldási idő
100 ms
Sorozat
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
200 mOhms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1206 (3216 metrikus), konkáv
Típus
Polimer formájú
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Max. feszültség
13,2V
Vastagság (max.)
0,029" (0,74mm)
Max. tartóáram (Ih)
500 mA
Tanúsítvány
CSA, TUV, UL
Kioldási áram (It)
1.1 A