MINISMDC150F/12-2
DigiKey raktári szám
MINISMDC150F12-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MINISMDC150F12-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
MINISMDC150F12-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MINISMDC150F/12-2
Leírás
PTC RESET FUSE 12V 1.5A 1812
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 12V 1.5 A Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MINISMDC150F/12-2 modellek
Kategória
Kioldási idő
500 ms
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
40 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
110 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
12V
Méretek
0,181" H. x 0,128" Sz. (4,60mm x 3,24mm)
Max. tartóáram (Ih)
1.5 A
Vastagság (max.)
0,019" (0,48mm)
Kioldási áram (It)
2.8 A
Max. áram
100 A