Littelfuse LSIC1MO120E0080 Mosfet | Digi-Key Daily
1200 V, 80 mOhm SiC MOSFET
LSIC1MO120E0080
DigiKey raktári szám
F10335-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LSIC1MO120E0080
Leírás
SICFET N-CH 1200V 39A TO247-3
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 1200 V 39A (Tc) 214W (Ta) Furatszerelt TO-247AD
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LSIC1MO120E0080 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 10mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
92 nC @ 20 V
Csomagolás
Csőtár
Ugs (Max)
+22V, -6V
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1700 pF @ 800 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
214W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
1200 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-247AD
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
20V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
100mohm / 20A, 20V