IXSH40N120L2KHV
DigiKey raktári szám
238-IXSH40N120L2KHV-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IXSH40N120L2KHV
Leírás
1200V 80M (40A @ 25C) SIC MOSFET
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 1200 V 41A (Tc) 250W (Ta) Furatszerelt TO-247-4L
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4,5V / 5mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
53 nC @ 18 V
Csomagolás
Csőtár
Ugs (Max)
+20V, -5V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1214 pF @ 800 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
250W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
1200 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-247-4L
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
15V, 18V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
104mohm / 10A, 18V