STWA40N90K5
DigiKey raktári szám
497-STWA40N90K5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
STWA40N90K5
Leírás
MOSFET N-CH 900V 40A TO247
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 900 V 40A (Tc) 446W (Ta) Furatszerelt TO-247 hosszú kivezetések
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STWA40N90K5 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 100µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
89 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±30V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
3260 pF @ 100 V
Teljesítményveszteség (max.)
446W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
900 V
Gyártói tokozás
TO-247 hosszú kivezetések
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
99mohm / 20A, 10V