JLLS045.T
DigiKey raktári szám
5666-JLLS045.T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
JLLS045.T
Leírás
FUSE CARTRIDGE 45A 600VAC/300VDC
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
45A 600VAC AC 300VDC DC biztosíték patron Tartó szükséges
Kategória
Névleges DC feszültség
300VDC
Gyártó
Littelfuse Inc.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Felhasználás
Elektromos, ipari
Csomagolás
Doboz
Osztály
T
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CE, CSA, UL
Rögzítés módja
Tartó szükséges
Megszakítóképesség / névleges feszültség
200kA
Biztosíték típusa
patron
Tokozás
patron, Nem szabványos
Névleges áram (Amper)
45A
Méretek
1,000" átmérő x 1,563" H. (25,40mm x 39,70mm)
Névleges AC feszültség
600VAC