JLLS040.TXP
DigiKey raktári szám
5666-JLLS040.TXP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
JLLS040.TXP
Leírás
FUSE CARTRIDGE 40A 600VAC/300VDC
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
40A 600VAC AC 300VDC DC biztosíték patron Csavaros rögzítés
Kategória
Névleges DC feszültség
300VDC
Gyártó
Littelfuse Inc.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Felhasználás
Elektromos, ipari
Csomagolás
Doboz
Osztály
T
Alkatrész státusza
Aktív
Tanúsítvány
CE, CSA, UL, UR
Rögzítés módja
Csavaros rögzítés
Megszakítóképesség / névleges feszültség
200kA AC, 20kA DC
Biztosíték típusa
patron
Tokozás
patron, Nem szabványos
Névleges áram (Amper)
40A
Méretek
0,994" átmérő x 1,562" H. (20,60mm x 39,70mm)
Névleges AC feszültség
600VAC