LC1D40AG7 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Schneider Electric
Raktáron: 0
Adatlap
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 40 A 120VAC Tekercs lemezre szerelhető, DIN-sín
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC1D40AG7
DigiKey raktári szám
4008-LC1D40AG7-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LC1D40AG7
Leírás
TESYS 3P EVLK CTR 40A 18,5KW AC3
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
LC1D40AG7 modellek
Kategória
Kapcsolási feszültség
690VAC, 300VDC - max.
Végződtetés módja
Csavaros sorkapocs
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Bekapcsolási feszültség
102VAC
Kikapcsolási feszültség
36VAC
Tekercs feszültsége
120VAC
Névleges áram
40 A