10164521-R181000LF
DigiKey raktári szám
609-10164521-R181000LFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
609-10164521-R181000LFCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
10164521-R181000LF
Leírás
FLEXLOCK 3.20MM 18P RA THT HEADE
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 18 position 0,126" (3,20mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
10164521-R181000LF modellek
Kategória
Rögzítés módja
Reteszelő tartó
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,220" (5,59mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,102" (2,60mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Szigetelés magassága
0,394" (10,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
ón
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
40,0µin (1,02µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
rézötvözet
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Sortávolság (párosított rész)
Tulajdonságok
kártyavezető
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Kialakítás
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Szigetelés színe
fekete
Rögzítés módja
Névleges áram (Amper)
4A
Végződtetés
forraszanyag
Névleges feszültség
48VDC