3425L300/36MR
DigiKey raktári szám
18-3425L300/36MRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-3425L300/36MRCT-ND - Vágott szalag (CT)
18-3425L300/36MRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
3425L300/36MR
Leírás
3425L PPTC
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 36V 3 A Ih Felületszerelt Nem standard SMD
Kategória
Kioldási idő
20 s
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
10 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
60 mOhms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
Nem standard SMD
Max. feszültség
36V
Méretek
0,341" H. x 0,250" Sz. (8,65mm x 6,35mm)
Max. tartóáram (Ih)
3 A
Vastagság (max.)
0,055" (1,40mm)
Kioldási áram (It)
6 A
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
20 A