1206L035/16YR
DigiKey raktári szám
F3732TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F3732CT-ND - Vágott szalag (CT)
F3732DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1206L035/16YR
Leírás
PTC RESET FUSE 16V 350MA 1206
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 16V 350 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1206L035/16YR modellek
Kategória
Kioldási idő
100 ms
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
300 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
1.2 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
1206 (3216 metrikus), konkáv
Max. feszültség
16V
Méretek
0,126" H. x 0,065" Sz. (3,20mm x 1,65mm)
Max. tartóáram (Ih)
350 mA
Vastagság (max.)
0,030" (0,75mm)
Kioldási áram (It)
750 mA
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
100 A