1206L110/16WR
DigiKey raktári szám
18-1206L110/16WRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-1206L110/16WRCT-ND - Vágott szalag (CT)
18-1206L110/16WRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1206L110/16WR
Leírás
PTC RESET FUSE 16V 1.1A 1206
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 16V 1.1 A Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1206L110/16WR modellek
Kategória
Kioldási idő
100 ms
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
40 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
210 mOhms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
1206 (3216 metrikus), konkáv
Max. feszültség
16V
Méretek
0,126" H. x 0,065" Sz. (3,20mm x 1,65mm)
Max. tartóáram (Ih)
1.1 A
Vastagság (max.)
0,030" (0,75mm)
Kioldási áram (It)
2.2 A
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
100 A