ERFSN035162RZ
DigiKey raktári szám
5916-ERFSN035162RZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5916-ERFSN035162RZCT-ND - Vágott szalag (CT)
5916-ERFSN035162RZDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERFSN035162RZ
Leírás
1206/0.35AMP/16V/T&R/ROHS
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 16V 350 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
100 ms
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
300 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
1.2 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Tokozás
1206 (3216 metrikus), konkáv
Max. feszültség
16V
Méretek
0,128" H. x 0,065" Sz. (3,25mm x 1,65mm)
Max. tartóáram (Ih)
350 mA
Vastagság (max.)
0,030" (0,75mm)
Kioldási áram (It)
750 mA
Tanúsítvány
cURus
Max. áram
100 A